05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Giggs se do reprezentace nevrátí

Ryan Giggs vyloučil možnost, že by opět nastoupil v reprezentačním dresu. Na druhou stranu přiznává, že rád pomůže Garymu Speedovi.


37letý křídelní hráč Manchesteru United se s reprezentačním týmem rozloučil v roce 2007 v utkání proti České republice.


V poslední době se nicméně objevily spekulace, podle kterých by mohl Giggs znovu obléci reprezentační dres zvláště poté, co se stal novým trenérem fotbalové reprezentace Giggsův bývalý spoluhráč Gary Speed. Sám hráč návrat do reprezentace vyvrátil.


„Určitě se nechystám znovu hrát za Wales, chci se soustředit pouze na Manchester United. S Garym jsem hrál, byl to skvělý hráč a jsem si jistý, že pro Wales odvede kus práce. Pokud by někdy potřeboval ode mě nějakou pomoc, nevidím v tom žádný problém. Momentálně mu přeji hodně štěstí a snad bude Wales vyhrávat,“ řekl Giggs pro Sky Sports News.


Giggs patří mezi největší fotbalové velikány velšského fotbalu. V národním týmu debutoval v roce 1991 a celkem v reprezentaci odehrál 64 zápasů. Wales momentálně hledá klíčového hráče a v nejbližší době by se tahounem velšské reprezentace mohl stát mladíček Gareth Bale, který v dresu Tottenhamu v poslední době předvádí úžasné výkony.


„Jeho výkony v dvojzápase proti Interu Milán každého nadchly. Pokud se podíváte na jeho rychlost, sílu a přihrávky, potom je vám jasné, že tento hráč způsobí protihráčům spoustu problémů,“ dodal Giggs.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!