05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Giggs připraven jednat o nové smlouvě

Veteránovi v dresu Manchesteru United vyprší smlouva letos na konci sezony, nicméně sám Giggs je ochoten ji ještě o 12 měsíců prodloužit a zůstat tak na Old Trafford i v další sezoně.


Giggs, stejně jako Paul Scholes, má smlouvu do konce tohoto ročníku, když oba hráči přistoupili na prodlužování kontraktu sezonu po sezoně. 37letý velšský záložník ale stále cítí, že může na vrcholové úrovni ještě nějaký ten pátek vydržet a být týmu užitečný. Giggs, který může v nedělním utkání proti Tottenhamu oslavit jubilejní 600. zápas v rudém dresu, už údajně Alexi Fergusonovi oznámil, že kopačky na hřebík pověsit nehodlá a chce v nejbližší době vyjednávat o nové smlouvě.


„Za poslední dva až tři roky jsme spolu mluvili vždy až po Vánocích, abysme viděli jak na tom jsem,“ řekl jedenáctinásobný vítěz Premier league. „Vše se pravidelně neslo v uvolněném duchu a budeme v tom pokračovat i v následujících měsících.“

„Cítím se stále dobře a těším se na nové a nové zápasy. Pokud bude klub chtít totéž, zůstanu.“


Ryan Giggs je absolutní rekordman v počtu odehraných utkání za Manchester United, když má na svém kontě už 855 startů. K tomu všemu se navíc může pyšnit 24 čestnými vyznamenáními, no a v neposlední řadě je v cestě za 12. titulem v Premier league. Věří, že titul letošní by mohl být vzhledem k vyrovnanosti soutěže ze všech nejcennějších, protože United konkurují City, Arsenal, Tottenham i Chelsea.


„Liga je letos velmi těžká, každý poráží každého,“ řekl Ryan. „Není to typická sezona jakou jsme mohli za posledních 10-15 let vidět.“

„Nebyli jsme v každém letošním utkání lepší, ale máme zkušenosti a dobrou obranu, která dokáže soupeře uhlídat. Myslím si ale, že dokážeme být ještě lepší. Nemůžete odepsat nikoho, protože stačí šňůra 8-10 vítězných utkání a je vše jinak,“ zamítl Giggs  předčasné oslavy titulu.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!