05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Celebrita: Kye Sones

Frontman na Ostrovech velmi populární kapely The Diagram of the Heart mluví o své lásce k Manchesteru United…


Jak jsi se dostal k Manchesteru United?


Když mi bylo asi šest let, začal jsem jako každý kluk hrát fotbal. No a jelikož většina mých přátel fandila United, následoval jsem je v jejich lásce. Celá moje rodina fandí Tottenhamu, takže v tomto směru jsem taková černá ovce. Nicméně já jsem moc rád, že jsem se kdysi rozhodl pro United.


Navštěvuješ pravidelně zápasy?


Grant, náš bubeník, chodí pravidelně. Já jdu s ním vždy, když můžu. Můj první zápas na Old Trafford byl ten na Nový rok roku 1994, kdy jsme přivítali Leeds. Byl jsem nesmírně nadšený a to i přesto, že se utkání skončilo bez branek. Naštěstí jsem od té doby viděl na Old Trafford spoustu jiných gólů, které navíc většinou nepadaly do sítě United.


Můžeš jmenovat některé hráče, kteří by snesli přídomky hrdinové, legendy, oblíbenci?


Za mlada jsem chytával, takže jednoznačně Peter Schmeichel, ale byl jsem také velký fanouškem Erica Cantony. Ze současného kádru se mi opravdu líbí hra Naniho. Je výborným hráčem, který se neustále snaží něco vymýšlet. Myslím si, že bude ještě lepší.


Umíš si některého z hráčů přestavit jako členy svého bandu?


Myslím si, že Rio Ferdinand by měl chuť se jako velký fanda muziky do takovéhoto projektu vrhnout, takže by mohl být vhodným objektem mého zájmu. Nani by zase byl tím správným pro vytvoření pořádné show. Dal by na pódiu pár backflipů a publikum by hned bylo ve varu. Bral bych i Wazzu, jelikož o něm vím, že je velkým fanouškem rockové muziky.


Co je pravdy na zvěsti, že Wayne pojmenoval svého syna právě podle tebe?


Je pravda, že jsme se spolu setkali krátce předtím, než Coleen porodila Kaie. Moji přátelé se toho hned chytli a začali do světa vytrubovat, že Kai se jmenuje podle mě. Já si tím tedy nejsem úplně jistý, ale připouštím, že Wayne mohl po našem setkání jít domů a říct Coleen „zrovna jsem byl venku s chlápkem, co se jmenuje Kye.“ No a Coleen se to jméno mohlo zalíbit a proto teď koluje tahle fáma.


Jak tipuješ šance United na zisk některé z trofejí?


Tato sezóna je celá velmi zábavná. Některé týmy ji začaly skvěle, nicméně nyní stagnují a topí se v krizi. My jsme nezačali úplně nejlépe, ztratili jsme na začátku několik cenných bodů, nicméně teď už to vypadá, že je vše v nejlepším pořádku a já cítím, že United mohou v této sezóně ještě ukázat velké věci.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!