22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Giggs: ‘‘Užívám si fotbal více, než kdy jindy‘‘

Ryan Giggs prozradil, že si momentálně užívá hraní fotbalu více, než kdy jindy, čímž mimochodem naznačuje, že bude mít zájem o další prodloužení jeho kontraktu na konci sezóny.


‘‘Vždycky jsem říkal, že se snažím hlavně o tři věci: hrát dobře, užívat si hru a být fit,‘‘ řekl Giggsy. ‘‘V současné době se mi všechny tyto tři věci daří, takže pokračuju stále dál. V posledních dvou nebo třech letech jsme vždy společně s manažerem hodnotili tu předešlou sezónu a rozhodovali se, co bude příští rok. Jinak to nebude ani tuto sezónu. Zatím si však fotbal užívám více, než kdy jindy.‘‘


Zatímco kariéra Garyho Nevilla se nejspíše chýlí pomalu ke konci, Giggsymu by určitě měla být nabídnuta smlouva na další rok, a stejně tak Paulu Scholesovi.


Pokud se Giggs rozhodne skončit s aktivní fotbalovou kariérou na konci příští sezóny, znamenalo by to, že hrál fotbal na nejvyšší úrovni až do svých 38 let! To je naprosto neuvěřitelné. Není to tak, že hraje pouze pravidelně po dlouhou dobu, ale on hraje pravidelně pro jeden z nejlepších klubů na světě. Navíc se objevuje v soutěžích jako Premier League a Liga mistrů.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!