01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Beckham proti United nenastoupí

Manažer londýnského Tottenhamu Hotspur Harry Redknapp potvrdil, že David Beckham v klání s Manchesterem United určitě nenastoupí, i kdyby se v právě probíhajícím týdnu Tottenhamu upsal.


„Kohouti“ by rádi získali anglického záložníka na hostování z celku Los Angeles Galaxy a představovali by si angažování 35letého Beckhama do konce právě probíhající sezony. Zkušený záložník začal nedávno trénovat s týmem Spurs, což oběma stranám plně vyhovuje. Zda se tedy David vrátí zpět do Ameriky nebo zůstane na britských ostrovech bychom se měli dozvědět v průběhu právě probíhajícího týdne.


Redknapp ovšem uvedl, že kondice Beckhama ještě není natolik dostatečná, aby mohl v nedělním střetnutí čelit svému bývalému zaměstnavateli z Old Trafford. „Utkání proti Manchesteru United s jistotou nebude jeho premiérou v dresu Spurs. Nic by na tom nezměnil ani fakt, kdyby podepsal smlouvu ještě před střetnutím,“ uvedl Redknapp.
„Ještě není v ideální kondici, aby mohl nastoupit a David si to jistě uvědomuje. Bude to ještě pár týdnu trvat než se mu podaří naladit na správnou notu, na kterou byl z předchozích angažmá zvyklý.“


Beckham se zapojil do tréninku a bleskově si zvyknul na své nové spoluhráče. Redknapp uvedl, že Davidovi zkušenosti jsou na trénincích ve značné míře znát. „Zkušenosti nelze nikomu odepřít a David jimi oplývá v maximálním možném množství. Nezáleží na tom, jak dobře hrajete, když je na programu druhá část sezony a vás čekají utkání jak v Premier League, tak v Lize mistrů. V tomto momentu ale přichází na řadu zmiňované zkušenosti.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!