HOSŤOVANIA: Kiko sa činil

Na prelome roku 2010/2011 sa vrátili z hosťovaní niektorí hráči United, ale ôsmy hráči sú stále na hosťovaniach. V tomto článku si priblížime ich výkony za tými v ktorých hosťujú.

Kiko Macheda

Kiko debutoval za Sampdoriu pri víťazstve 2:1 nad AS Rímom . Mladý útočník United prišiel na ihrisko z lavičky v 78. minúte za stavu 1:1, ihneď po príchode na ihrisko sa ocitol v obrovskej šanci, avšak hlavičkou netrafil bránu. Kiko bol však pri víťaznom góle, ktorý strelil Stefano Guberti.

Ben Amos

Mladý nádejný brankár United Ben Amos si za Oldham Athletic odbil taktiež úspešný debut. Ben si dokázal udržal čistý štít a pomohol tak svojmu týmu pri výhre 2:0 nad Swindon Town. Po zápase manažér Oldhamu Athletic Paul Dickov nazval Bena  „špičkovým brankárom“.

Mame Biram Diouf

Diouf odohral za Blackburn Rovers v zápase proti Queens Park Rangers v FA Cupe celých 90. minút. Senegalský talent mohol zvýšiť svoj gólový účet za Blackburn Rovers už v 18. minúte, ale jeho hlavičku skvele vychytal brankár QPR Paddy Kenny. Zápas skončil 1:0 výhrou Blackburnu.

Cameron Stewart, Nicky Ajose, Danny Drinkwater

Cameron si zahral za Hull City 71. minút, ale prehru Hullu neodvrátil. Hull City prehral nad Wiganom 3:2. Nicky Ajose hral 64. minút za Bury proti Accringtonu. Danny Drinkwater zostal po celý zápas medzi Stoke City a Cardiff City na lavičke náhradníkov. Zápas skončil 1:1.