25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Tomasz Kuszczak chce post brankářské jedničky

Polský brankář Tomasz Kuszczak je odhodlán chopit se příležitosti a stát se brankářskou jedničkou Manchesteru United.

Současná brankářská jednička Manchesteru United Edwin Van der Sar je nemocný a tak v posledních třech utkáních dostal šanci polský brankář Tomasz Kuszczak. Van der Sar na konci sezony pravděpodobně ukončí fotbalovou kariéru a nabízí se tak otázka, zda Kuszczak nahradí v brance Rudých ďáblů zkušeného brankáře. Kuszczak, který v posledním utkání FA Cupu proti Liverpoolu udržel čisté konto, je přesvědčen o tom, že se může stát brankářskou jedničkou týmu z Old Trafford.

„Každé utkání je pro mne velmi důležité. Chci dokázat, že mohu bez problémů nahradit Edwina. Pro nás jako mladé hráče je důležité, abychom byli připraveni. Když dostaneme šanci, musíme podat kvalitní výkon,“ řekl Tomasz Kuszczak.

V posledních dnech se spekulovalo o tom, že by Kuszczak mohl odejít na hostování do Leicesteru City. Sám brankář chce ale působit na Old Trafford.

„Ohledné mé budoucnosti se toho hodně naspekulovalo, ale já jsem rád, že nyní dostávám více šancí. V tomto klubu vždycky byla velká konkurence a vždy tomu tak bude. Takhle prostě fotbal funguje. Jakmile dostanu šanci, mým cílem je podat co nejlepší výkon. Díky tomu můžu další budoucnost spojit s United.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!