25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Rooney: Když Everton porazil Manchester…

Hvězda Manchesteru United a odchovanec Evertonu, Wayne Rooney, se „vyzpovídal“ z toho, jakou radost měl, když jeho Everton porazil ve finále FA Cupu v roce 1995 klub z Old Trafford…

Wayne Rooney mimo jiné v rozhovoru prozradil, že chvíle, kdy Everton získal FA Cup na úkor Manchesteru United, je nejlepším zážitkem, který kdy zažil z pozice fanouška.

„FA Cup je jedinou trofejí, kterou jsem zatím coby hráč na klubové úrovni nezískal a musím říct, že mě to trochu štve,“ prozradila momentálně zraněná hvězda United.

„Když jsem byl dítě, FA Cup jsem pravidelně sledoval a pamatuji si, že jsem byl neskutečně šťastný, když se Everon probil do finále, které se v roce 1995 hrálo ve Wembley. My (Everton) jsme zvítězili a pro mě to byl nejlepší den mého života.“

„Jako hráč jsem byl u dvou finále FA Cupu, bohužel ani jednou jsem nedostal příležitost zvednout nad hlavu trofej pro vítěze. Myslím si, že Arsenal jsme tenkrát měli porazit. Jasně jsme je přehrávali, nicméně se nám nepodařilo skórovat a tak utkání došlo až na penalty, které jsme bohužel nezvládli. Druhé finále jsme prohráli s Chelsea gólem v prodloužení,“ vzpomíná Rooney.

„Opravdu mě to trochu deptá, dvakrát jsem byl tak blízko a ani jednou to nevyšlo. Na druhou stranu pevně doufám, že se mi naskytne další šance, kterou již s Manchesterem proměním v zisk tohoto pro mě tolik cenného poháru,“ zakončil Wazza.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!