05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Partice Evra chválí Parka

Tito dva spoluhráči jsou pohromadě většinou samý žertík a jejich vzájemné přátelství je znatelné. Park Ji-Sung vyhrál po druhé v sezóně anketu hráč měsíce, ve které hlasují fanoušci Manchesteru United na oficiálních stránkách klubu (manutd.com).  Pochvalu a uznání k tomuto úspěchu přispěchal vyjádřit jihokorejskému hráči právě Patrice Evra.

Park Ji-Sung, který v současné době reprezentuje Jižní Koreu a Mistrovství Asie v Kataru byl v anketě fanoušky United zvolen nejlepším hráčem za měsíc prosinec a toto ocenění navíc získal po druhé za sebou. Vítězný gól do sítě Arsenalu a skvělé výkony tohoto hráče i v tomto měsíci se ukázaly být důkazem toho, že Park má právem jisté své místo v sestavě United. Hráč s číslem 13 hrál před svým odjezdem k plnění reprezentačních povinností ve skvělé formě, a i když jeho umění někteří lidé ocenit neumějí, z objektivního pohledu na celou věc vyplývá zcela opačný názor.

Pochvalu si Park vysloužil i od svého velkého kamaráda a spoluhráče v jedné osobě Partice Evry, který mu vyjádřil velkou podporu i na dálku do Kataru, kde se hraje již zmíněné Mistrovství Asie.

„Ji mi děkuje za každou přihrávku, kterou ode mě dostane. Jsem opravdu rád, že takový hráč jako je on, hraje v našemu mužstvu, protože je to úžasný fotbalista a jeden z nejdůležitějších hráčů v týmu. Když hrajeme důležité zápasy, vždycky podá skvělý výkon a navíc v nich dokáže vstřelit i gól. Je nesmírně pracovitý a bojovný a po právu si zaslouží tohle ocenění,“ řekl Evra na adresu svého spoluhráče.

Park si vysloužil ocenění hráč měsíce i v listopadu. V prosinci ve svých konstantně výborných výkonech pokračoval, když na příklad rozhodl důležitý zápas s Arsenalem a skvělý výkon zaznamenal třeba i na začátku měsíce s Valencií v Lize mistrů. A i když mu byl tentokrát těsně v zádech Dimitar Berbatov, nakonec téměř 25 000 z celkových fanouškovských hlasů rozhodlo o tom, že vítězství bude opět přisouzeno Parkovi.

Výsledky ankety hráč měsíce za měsíc prosinec podle manutd.com vypadají následovně:

Park – 40%

Berbatov – 38%

Anderson – 15%

Vidič – 4%

Rafael – 3%


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!