26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Návrat de Laeta, Kinga a Jamese nebyla pomsta Prestonu

Sir Alex Ferguson odvolal z hostování trojici mladíků v Prestonu poté, co byl Fergieho syn Darren vyhozen z manažerské pozice.

To vyvolalo vlnu nevole, protože se podle zástupců Prestonu jednalo o odplatu právě za odvolání syna slavného manažera, předseda klubu Maurice Lindsay dokonce hovořil o šoku, když musel s trojicí Ritchie de Laet, Joshua King, Matty James rozloučit.

Sir Alex Ferguson nicméně jako vysvětlení podal, že zpět na Deepdale se nechtěli vrátit sami hráči, o čemž osobně hovořil i s majitelem Prestonu a velkým fanouškem dostihů Trevorem Hemmingsem. „Mluvil jsem s Trevorem, se kterým mám velmi dobrý vztah a vysvětlil mu, že vrátit se nechtěli sami hráči. Trenér našeho rezervního týmu Warren Joyce mi o všem řekl a usoudili jsme, že hráči by se měli zapojit do tréninku, přičemž o tom všem budeme diskutovat později.“

„Rozhodli bysme se tak ale i v případě, že by to sami hráči nevyžadovali. Matty James byl stejně zraněný a Joshua King s Ritchie de Laetem by se stejně k United vrátili v následujících dvou dnech, takže jsme se rozhodli, že zůstanou u nás,“ zakončil celou kauzu Fergie.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!