31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Edwin, Rio i Wayne by měli být na Liverpool připraveni

Trojice hráčů Edwin van der Sar, Rio Ferdinand a Wayne Rooney, která vynechala poslední zápas se Stoke City, by měla být podle všeho připravena na Liverpool.

Nedělní 3. kolo FA Cupu nabídne mimo jiné i derby mezi Red Devils a Scousers. A jak Sir Alex Ferguson slíbil, na hřišti by se měl objevit nejsilnější tým.

Boss Rudých ďáblů je zavázán, že vybere správný tým a nebude se tak opakovat situace z loňska, kdy United poněkud podcenili svého tehdejšího soupeře a v minulé sezóně tak byli vyřazeni v derby pro změnu s Leedsem United, kterému na svém hřišti podlehli 0:1 a se soutěží se tehdy po 3. kole loučili. Manažer Red Devils by nerad udělal stejnou chybu.

„Doufám, že Edwin van der Sar a Wayne Rooney budou v neděli připraveni nastoupit. Rooney hrál v posledních zápasech v dobré formě a Edwin zase naší hře dodává jistotu a zkušenosti. Je velká šance, že nastoupí oba. Na hřišti se objeví jiní hráči, než tomu bylo v úterý. Rio Ferdinand je zcela v pořádku. Proti Stoke City nehrál, ale bylo to pouze proto, protože jsme jej nechali odpočívat,“ uvedl Ferguson.

Rooney jak asi víte, utrpěl v prvním zápase tohoto roku zranění kotníku po zákroku Brunta v závěru utkání na hřišti West Bromwiche Albion. Střelec úvodního gólu v utkání se však po krátkém ošetření i navzdory bolesti vrátil na hřiště, aby pomohl bránit týmu těsné vedení 2:1, které United také nakonec udrželi. Alex Ferguson však připustil, že to bylo dost riskantní rozhodnutí.

„Možná, že Wayne neudělal tu nejrozumnější věc, co se týká jeho zdravotního stavu. V úterý proti Stoke City nehrál, takže nám nezbývá než doufat, že na neděli už bude fit.“

Manažer Rudých ďáblů se také krátce vyjádřil ke zdravotnímu stavu Owena Hargreavese

„Hargreaves odjel do Německa, kde navštíví specialistu, který se bude zabývat jeho zraněním šlachy. V blízké době se nedá očekávat, že by se mohl objevit na hřišti. Jeho stav je stále stejný a nelepší se – Hragreaves je i nadále zraněný,“ zakončil smutnou zprávou Sir Alex Ferguson.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!